Kargo ve Teslimat

Kargo ücreti var mıdır?

www.bakerstreet.com.tr adresimizden vereceğiniz 250 TL ve üzeri tüm siparişler ücretsiz kargo ile gönderilir.

250 TL altı siparişlerde kargo ücreti 10 TL’dir.

 
Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Tüm siparişler aynı gün kargoya verilir.

 

Siparişim hasarlı gelirse ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz bütün ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Dolayısıyla bizden kaynaklı, ürünlerimizin hasarlı veya bozuk şekilde gönderimi gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Fakat kargo şirketi tarafından taşıma sırasında oluşabilecek problemler nedeniyle ürün hasar görebilir.
Bundan dolayı, siparişinizi teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar var ise kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin.
Siparişinizi teslim aldıktan sonra bir hasar fark ederseniz, ilgili kargo şubesi ile irtibata geçip “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamalarını isteyin. Eğer kargo şubesi bu konuda size yardımcı olmuyorsa lütfen bu durumdan bizi haberdar edin.
Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü bize gönderdiğinizde, ürün değişim ve iade işleminiz başlar ve sizi bu konuda bilgilendiririz.

Siparişimin teslimat adresini veya alıcı kişiyi değiştirebilir miyim?

Siparişiniz henüz gönderilmemişse, sipariş verdiğiniz e-posta adresinizden sipariş numaranızı belirterek bizimle iletişime geçmeniz durumunda size yardımcı olabiliriz.